مرکز واکسیناسیون

عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار تعلیم و تربیت خبرگزاری فارس درباره واکسیناسیون دانش‌آموزان تهرانی اظهار کرد: واکسیناسیون دانش‌آموزان ۱۲ تا ۱۸ ساله آغاز شده است و بر همین اساس، مراکزی را برای تزریق واکسیناسیون پیش‌بینی کردیم.

وی ادامه داد: ۱۰۰ مرکز ویژه واکسیناسیون دانش‌آموزان و خانواده‌های آنان در شهر تهران در نظر گرفته شده است.

فولادوند تصریح کرد: پایگاه‌های واکسیناسیون دانش‌آموزان به زودی فعالیت خود را آغاز می‌کنند و بر همین اساس دانش‌آموزان و خانواده آنها می‌توانند در این پایگاه‌ها واکسن تزریق کنند.

وی با اشاره به لزوم آموزش دست‌اندرکاران مدارس درخصوص واکسیناسیون، تصریح کرد: کارگاه توجیهی واکسیناسیون دانش‌آموزان در شبکه آموزشی دانش‌آموزان «شاد» برای مدیران مناطق آموزش و پرورش شهر تهران در حال برگزاری است.

در همین راستا در دبیرستان حق شناس نیز از ساعت 8:30 صبح امروز پنجشنبه 15 مهرماه واکسیناسیون دانش آموزان 12 تا 18 ساله آغاز گردیده و تا فردا جمعه نیز ادامه دارد.
در جریان واکسیناسیون تا کنون (ساعت 10 صبح) حدود 50 دانش آموز از دبیرستان حق شناس و مدارس اطراف واکسینه شدند و روند واکسیناسیون ادامه دارد.

در حاشیه این برنامه آقای دکتر زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونای شهر تهران و آقای صفوی ریاست آموزش و پرورش منطقه 3 تهران ضمن بازدید حضوری، از نزدیک در جریان واکسیناسیون دانش آموزان قرار گرفتند و از زحمات کادر پزشکی و کادر آموزشی دبیرستان حق شناس تقدیر و تشکر کردند.