دبیرستان حق شناس

عناوین فعالیت های دبیرستان هیئت امنایی
حق شناس

فعالیتهای آموزشی

دبیرستان پسرانه هیئت امنایی حق شناس ثبت نام ورودی دانش آموزان پایه هفتم را با دستورالعمل آموزش و پرورش از پایان خردادماه سال ۹۹ طبق چهارچوب و محدوده جغرافیایی و محل سکونت دانش آموزان آغاز نمود…..

حوض و خانه های سنتی عربی

فعالیت های پژوهشی

یکی از راههای تعمیق مطالب درسی و آموزشی انجام فعالیت های پژوهشی است. دبیرستان حق شناس برنامه های متفاوتی تحت عنوان فعالیت های پژوهشی را اجرا می نماید. کلاسهایی تحت عنوان برنامه نویسی، فوتوشاپ، فن بیان، روباتیک، گیاهان گلخانه ای و….

برنامه های مشاوره ای

یکی از شاخصهای مهم دبیرستان هیئت امنایی حق شناس، برنامه های مشاوره ای خوب آن است. این برنامه ها شامل مشاوره گروهی، مشاوره فردی، مشاوره خانوادگی، کلاسهای مشاوره ای P.L.S و برنامه های هدایت تحصیلی و….می باشد.

چلچراغ
حوض و خانه های سنتی عربی

اردوها

اردوهای علمی، فرهنگی و تفریحی یکی از مهمترین برنامه های دبیرستان حق شناس به شمار می آید. البته در زمان کنونی با توجه به اعمال محدودیت ها این مهم به شیوه ی دیگری اتفاق می افتد. ارسال تصاویر اردوهای خانگی دانش آموزان از برنامه های اردویی این ایام است…

جشنواره خوارزمی

یکی از بهترین جشنواره های علمی کشور، جشنواره خوارزمی می باشد که دبیرستان حق شناس هر ساله دانش آموزان پژوهش گر خود را در این جشنواره شرکت می دهد و شاهد نتایج خوبی نیز می باشد. از جمله این نتایج کسب….

چلچراغ
حوض و خانه های سنتی عربی

آزمونها

آزمون های منظم تستی و تشریحی با همفکری و جلسه معاونین و مشارکت مثال زدنی دبیران با نام آزمون جامع پایه گذاری گردید. این آزمونها از هفته دوم مهرماه با اختصاص پیدا کردن ۴درس در پایان هرهفته در سامانه آزمون دبیرستان برگزار می گردد.

کلاسهای مجازی

از آغاز شیوع کرونا مسئولین دبیرستان حق شناس برای برگزاری بهتر کلاسها به دنبال ایجاد بستر مناسب کلاسهای مجازی بودند و در این راه سامانه های متفاوتی را امتحان کردند. در نهایت سامانه اداب کانکت به عنوان بستر کلاسهای مجازی دبیرستان انتخاب گردید و…

چلچراغ
حوض و خانه های سنتی عربی

هدایت تحصیلی

یکی از اتفاقات سرنوشت ساز دانش آموزان پایه نهم مساله هدایت تحصیلی است. دبیرستان حق شناس برای این منظور برنامه های ویژه ای در نظر گرفته است. از معرفی مشاغل گرفته تا جلسات راهنمای تحصیلی با همراهی خانواده هاو…

بهترین تجربه

"در دبیرستان حق شناس علاوه بر کسب علم و دانش می توانید امکانات و خدمات یک دبیرستان غیر انتفاعی را با هزینه ای به مراتب کمتر، به دست آورید."
هادی بابایی
مدیر دبیرستان