دبیرستان پسرانه حق شناس

مکان این مدرسه توسط خیر مدرسه سازی به نام اکبر حق شناس ساخته و احداث شده است.

 

 

.

جوملا یک نرم افزار رایگان است که تحت قوانین GNU منتشر شده است . این نرم افزار به شما این امکان را میدهد تا براحتی و به صورت رایگان وب سایت خود را رایگان ایجاد نمایید . وب سایت هایی پویا که جهت مقاصد تجاری . یا غیر تجاری دارای کاربرد میباشند . هسته اصلی جوملا بر اساس زبان PHP به نگارش در آمده است قبل از هر کار برای راه اندازی یک سایت جوملا شما نیازمند (هسته جوملا ، هاستینگ و دامنه) میباشید . هسته فارسی جوملا 3 برای اولین بار در همایش کاخ گلستان گروه جومینا رونمایی شد که شما میتوانید هم اکنون آخرین نسخه فارسی آن را از سایت جومینا دانلود نمایید و برای تهیه هاستینگ نیز میتوانید به سایت جومینا هاست مراجعه نمایید .برای شروع ایجاد یک وب سایت شما نیازمند دانش برنامه نویسی نیستید همچنین لازم نیست تبحر خاصی در طراحی سایت داشته باشید تنها کافی است بدانید از سایت خود چه انتظاری دارید . بخش های مختلف را مشخص نمایید و مطالبی که تمایل دارید تا در سایتتان به نمایش در بیاید مشخص نمایید . سپس وارد قسمت مدیریت سایت شوید و شروع بکار نمایید.

گروه فعالیت های جاری مدرسه ما :

ورزش و مدرسه

مسابقات فوتبال ، تنیس روی میز ، دو همگانی و سایر ورزش ها و مسابقات به منظور افزایش روحیه  شاد و اجتماعی دانش آموزان برگزار می شود.

برنامه های مشاوره ای مدرسه شامل:

 مشاوره های تحصیلی ،روانشناسی ،مذهبی ، ایمنی و مشاوره هایی برای آشنایی با حرفه ها و کمک به انتخاب رشته آنها می باشد.

فنی و حرفه ای

در خصوص آشنایی دانش آموزان با حرفه های مختلف دوره های فنی و علمی در مدرسه برگزار می شود.

آزمایشگاه مدرسه

آزمایشگاه مدرسه با دارا بودن امکانات مناسب برای انجام آزمایش های مختلف علوم و مشاهده نتایج آن توسط مربیان با تجربه مدرسه و کادر مدیریت بکار گرفته می شود.

 ما در کنار شما هستیم

کادر مدیریت،اجرایی و مربیان مدرسه حق شناس

مدیریت و معاونین مدرسه

برای آشنایی با مدیر و معاونین مدرسه وارد این بخش شوید

مربیان مدرسه

برای آشنایی با مربیان مدرسه وارد این بخش شوید

انجمن اولیاء و مربیان

برای آشنایی با اعضاء انجمن وارد این بخش شوید 

مشاور های مدرسه

برای آشنایی با مشاور های مدرسه وارد این بخش بشوید